Sigortalı Nakliyat

Nakliyat hizmetlerinde güvenirlilik en temel hususlardan birisidir. Nakliyat hizmetlerinde nakliyat firması güvenirliliğinin sağlanması için kurumsal ve profesyonel çözümlerin kullanılması gerekir. Ordu’da profesyonel hizmet ilkelerine bağlı kalarak Elit Nakliyat olarak, her zaman en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Firmamızın bünyesinde görev alan tüm personeller alanlarında uzmanlığa sahiptir. Elit Nakliyat olarak firmamızın personellerimizin deneyim, modern altyapımız ve tabii ki müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi sigorta kapsamına alıyoruz. Ordu sigortalı nakliyat hizmetlerimiz çerçevesinde asla eşyalarınızın güvenliğinden ya da hizmet standartlarının kalitesinden endişe etmek durumunda kalmazsınız. Tüm hizmetlerimiz boyunca eşyalarımız ve hizmetlerimizin kalitesi güvence altındadır.

Ordu Sigortalı Nakliyat Nedir?

Ordu sigortalı nakliyat hizmetlerimiz kapsamında Ordu’nun tüm ilçelerinden gerçekleştireceğiniz şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimizi sigortalı olarak sunuyoruz. Nakliyat sigortamız kapsamında eşyalarınızı taşırken güvenliği konusunda yasal güvence veriyoruz. Eşyalarınızı taşırken dışarıdan gelebilecek her türlü kırılma, ezilme vb. olumsuz durumda eşyalarınız sigorta kapsamında bulunuyor. Bu sigorta kapsamında eşyalarınızın zarar görmesine bağlı karşı karşıya kaldığınız mağduriyeti Elit Nakliyat olarak gideriyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından eşyalarınız tek tek kayıt altına alınmaktadır. Dolayısı ile tüm eşyalarınızın taşıma süresi boyunca kesinlikle zarar görmesinin sizin tarafınızda mağduriyet oluşturmasının önüne geçiyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Desteği

Ordu’nun kaliteli ve saygın firması olarak her zaman eşyalarınızın güvenliğini sağlamak üzere en modern teknikleri kullanıyoruz. Özellikle de eşyalarınızın her birini tek tek kayıt altına alıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın kesinlikle kaybolması ya da hasar görmesi gibi olumsuz durumlara bağlı olarak mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz. Elit Nakliyat olarak Ordu sigortalı nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm tüketicilerimize yönelik olarak ücretsiz ekspertiz desteği veriyoruz. Alanında uzman eksperlerimiz tarafından gerçekleştirilen incelemeler neticesinde eşyalarınızı kayıt altına alıyoruz. Eşyalarınızın kaydının alınmasından sonra hazırladığımız nakliyat sözleşmesi kapsamına dahil edilir. Bu şekilde eşyalarınızın tüm taşıma işlemlerimiz süresince herhangi bir hasar görmesi durumunda kesinlikle mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için her zaman 7/24 kesintisiz olarak faaliyet gösteren iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. İletişim numaralarımızla kolayca ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.