Ofis Taşımacılığı

Bireysel taşınma işlemlerine göre çok daha zorlu ve çok daha hassas süreçler içeren ofis taşıma konusunda mutlaka profesyonel hizmetlerden destek alınması gerekir. Ofislerde kullanılan mobilyalardan teknolojik cihazlara kadar tüm eşyaların taşınmasının programlı ve hassas şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Elit Nakliyat olarak Türkiye’nin önemli şehirlerden birisi olması vesilesi ile turizmin önemli merkezlerinden birisi olan Ordu’da profesyonel Ordu ofis taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. Ofisinizdeki tüm eşya ve mobilyaları gerekli olan güvenlik önlemlerini sağlayarak, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak yeni ofisinize taşıyoruz. Ofis malzeme ve eşyalarınızın taşınması noktasında ofis çalışmasının da aksaması hususunu da göz önünde bulunduruyoruz. Bu nedenle de tüm kurumsal müşterilerimizin ofislerinin taşınmasında özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Ordu Ofis Taşıma Ekspertiz Hizmeti

Kurumsal hizmetlerimiz çerçevesinde eşyalarınız için her zaman en yüksek kalite standartlarını oluşturmaya özen gösteriyoruz. Eşyalarınızın güvenliğini sağlama noktasında her zaman en yeni güvenlik önlemlerini kullanıyoruz. Ofis taşıma hizmetlerimiz kapsamında sizlere daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına ücretsiz ekspertiz desteği de veriyoruz. Ofisinizde taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı ofis işleyişini ve çalışma durumunu uzun süreler aksatmayacak şekilde programlayarak, taşımaktayız. Dolayısı ile ofis çalışmasının uzun süreli aksamasının doğurabileceği tüm mağduriyetlerinizi ortadan kaldırıyoruz. Ofisinizdeki tüm eşyalar tek tek kayıt altına alınırken, ofis çalışma saatleri ve diğer değişkenleri de kayıt altına alıyoruz. Bu çerçevede hazırlanan ekspertiz raporu doğrultusunda da bir Ordu ofis taşımacılığı programı oluşturuyoruz.

Ordu Sigortalı Ofis Taşıma

Ofis gibi kurumsal alanlardaki taşıma işlemlerinin muhakkak planlı ve programlı olduğu kadar yüksek kalite standartlarında sağlanması gerekir. Firmamız Elit Nakliyat, bu kriterleri sağlama hususunda Ordu’nın en saygın çalışmalarını sağlamaktadır. Özellikle ofis eşyalarınızın güvenliğinin sağlanması noktasında en yüksek güvenlik önlemlerini alarak, bunları yasal güvence altına alıyoruz. Sigortalı Ordu ofis taşımacılığı hizmetlerimiz süresince tüm eşyalarınız sigorta kapsamında bulunur. Dolayısı ile eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesi, yaşanan gecikmeler ve diğer olumsuz faktörlerden kaynaklı tüm mağduriyetleriniz firmamız tarafından giderilmektedir. Kurumsal yapılar için sunduğumuz profesyonel ofis taşıma hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.