Hakkımızda

Türkiye’de nakliyat sektörünün hem bireysel hem de kurumsal alandaki gelişimi için tüm çalışmalarımız ile önemli katkı sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.  20 yılı aşkın bir süre önce kurulmuş olan firmamız, kurulduğu günden bugüne her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına sahip olmuştur. Bu şekilde bireysel hem de kurumsal nakliye hizmetlerinde Ordu’nun en güçlü ve en kaliteli referans listesine sahibiz. Firmamız Elit Nakliyat ile tüm eşyalarınızı yeni evinize kalite ve güvenlikten ödün vermeden ve aynı zamanda da bütçenizi sarsmayacak biçimde yeni adresinize taşıyabilirsiniz. Firmamızın kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile birlikte artık Ordu’da ister şehir içi ister de şehirler arası Ordu evden eve nakliyat olsun fark etmeksizin tüm taşınmalar çok daha kolay ve çok daha ekonomik hale geliyor.

Herkese Özel Nakliyat Uygulamaları

Firmamız Elit Nakliyat, Ordu genelinde her zaman en iyi hizmetleri sunabilmek adına faaliyet göstermektedir. Her zaman nakliyat sektöründe fark yaratacak ve kalite standartlarını yükseltecek teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu şekilde siz değerli müşterilerimize her zaman en iyisini sunabilme imkanına sahip olabiliyoruz. Eşyalarınızı taşırken Ordu’da ikamet ettiğiniz ilçe veya taşındığınız ilçe lokasyon özellikleri, mimari yapısı ve özel durumlarınız gibi pek çok değişken söz konusudur. Sektörel tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek amacı ile bu hususlara dikkat ediyoruz. Bu yüzden de eşyalarınızı taşımadan önce durumunuzu ve taleplerinizi net olarak belirleyebilmek amacı ile ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz ile siz değerli müşterimiz için hem en kaliteli ve en güvenli hem de en ekonomik Ordu evden eve nakliyat hizmetini sunabilmekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Firmamız Elit Nakliyat ile yapacağınız tüm taşınmalarınız sigortalıdır. Ordu evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, ofis taşıma ve diğer tüm nakliyat hizmetlerimiz sigortalıdır. Dolayısı ile taşıma sırasında eşyalarınızın karşılaşabileceği her türlü riskten kaynaklı mağduriyet yaşama konusunda endişe duymazsınız. Çünkü her türlü mağduriyetiniz güvenilir Ordu nakliyat firmamız Elit Nakliyat tarafından giderilmektedir. Firmamızın kurumsal ve bireysel tüketicilere yönelik sunduğu özel nakliyat hizmetleri hakkında bilgi almak üzere iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.