Eşya Paketleme

Nakliyat hizmetlerindeki en önemli noktaların başında her daim eşyalarınızın güvenliği gelmektedir. Firmamız bu müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve tabii ki kaliteli hizmet standartları noktasında eşyalarınızın güvenliğini birinci önceliği olarak tutmaktayız. Eşyalarınızın nakliye sırasında çeşitli riskler ile temas halinde kalmasından dolayı gerekli olan en hassas güvenlik önlemlerini almaya özen gösteriyoruz. Bu çerçevede de eşyalarınızın taşıma sırasında her türlü riske karşı korunmasında en etkili çözüm tabii ki ambalajlanmasıdır. Bu ambalajlama işlemlerini her zaman en kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Özellikle de eşya paketleme destek hizmetlerimiz ile eşyalarınızı kalite standartlarına uygun olarak ambalajlamaktayız. Ambalajlanan malzemelerinizin hiçbir şekilde zarar görmemesine ayrıca özen gösteriyoruz.

Eşyalarınıza Özel Eşya Paketleme                                               

Günümüzde eskiden olduğu gibi tüm taşıma işlemlerinde eşyalar paketlenmektedir. Ancak bu paketleme işlemleri standart paketlerin kullanıldığı uygulamalardır. Bu durumda eşyalarınızın özelliklerine göre uygun olmayan ambalajlama malzemelerinin kullanılmasına neden olur. Dolayısı ile eşyalarınızın taşınması sırasında çok ciddi güvenlik zafiyetlerinin söz konusu olmasına neden olur. Firmamız Elit Nakliyat ise kesinlikle sadece eşyalarınıza özel olan paketleme malzemelerini kullanmaktadır. Bu çerçevede tüm eşyalarınız özelliklerine göre uygun olan ambalajlama malzemeleri ile paketlenir. Bu şekilde eşya paketleme uygulamaları ile paketlenen eşyalarınız hiçbir şekilde güvenlik zafiyeti taşımaz.

Ücretsiz Ekspertiz Uygulaması

Eşyalarınızın güvenliği için her zaman en modern güvenlik önlemlerini almaya dikkat ediyoruz. Bu kapsamda da eşyalarınızın güvenliği için eşya paketleme uygulamalarımız bulunuyor. Eşya paketleme işlemlerimizde sadece eşyalarınıza uygun tasarıma, özelliklere sahip olan ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz. Bu ambalajlama malzemelerinin nakliye randevu tarih ve saatinde hazır olarak bulunması içinde ücretsiz ekspertiz desteği veriyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz kapsamında taşınmasını istediğiniz tüm eşyaları incelemekteyiz. Özel bir tasarıma sahip olan ya da spesifik bir özelliği bulunan tüm eşyalarınızı not ederek, bu eşyalarınız için en uygun olan paketleme malzemelerini hazır bulunduruyoruz. Bu nedenle tüm müşterilerimiz için tamamen ücretsiz olarak bu ekspertiz hizmetini vermekteyiz. Profesyonel standartlarda kaliteden ödün vermeden en ekonomik şekilde sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimizdeki sigorta, ekspertiz ve eşya paketleme çözümlerimiz hakkında detaylı bilgileri müşteri ilişkileri departmanımızdan alabilirsiniz.